uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Pirmdien, 27. oktobrī: Autisms - ar ko sākt? (Krievu valodā)

LAA un Rīgas Domes kopīgi realizētā projekta vizuālā atbalsta materiāli - piktogrammas ir pieejamas mūsu mājas lapā ŠEIT.
Ja Jums vēl nepieciešama palīdzība drukā vai laminēšanā, dodiet ziņu.
Informējam, ka pēc vecaku lūguma vecāku resursu pasākums, kas bija paredzēts šajā sestdienā, tiks pārcelts uz novembra vidu - darbadienu. Sīkāka informācija būs novmbra sākumā.
Šis īpašais pasākums notiks jau trešo gadu pēc kārtas. Kur atrast labākos interešu izglītības pulciņus bērniem ar AST? Kuri speciālisti var palīdzēt īpašu problēmjautājumu risināšanai? Kuras ir labākās skolas un kur citur īsteno labās prakses piemērus autisma jomā? Apmainīsimies pieredzē, ar kontaktiem un idejām, kā uzlabot dzīves kvalitāti bērniem.

Pirmdien, 27. oktobrī plkst. 16:00 Annas Gubermanes seminārs KRIEVU valodā "Autisms - ar ko sākt?"

Piektdien 31. oktobrī plkst. 17:00 Klīniskā psiholoģe ar vairak nekā 10 gadu praksi un specializāciju autisma jautājumos Olga Medvedeva vadīs semināru par būtiskiem autisma jautājumiem :
1) Nosacījumi PECS izmantošanai;
2) Nosacījumi ABA izmantošanai;
3) Nosacījumi Sociālo stāstu pielietošanai;
4) Nosacījumi Sociālās domāšanas pielietošanai;
5) galvenie un visparejie principi cilveku ar AST apmacībā.
Lekcija būs KRIEVU valodā, bet prezentacija tiks rādīta latviešu valodā.

Mūsu draugu ziņas:
Aicinām piedalīties praktisku nodarbību ciklā „Jo tu esi tā vērta!”.
Ja tevī ir vēlme radīt savā dzīvē pozitīvas pārmaiņas un iemācīties dzīvot ar prieku, tad nāc un pievienojies mūsu kopīgajam ceļojumam, kas sāksies jau 1.novembrī!
Katru mēnesi vienu sestdienas rītu Tu vari veltīt tikai Sev, savai emocionālajai un garīgajai labsajūtai, piedaloties jogas nodarbībā un sevis izzināšanas un pilnveidošanas praktiskajā sesijā.
Praktisko nodarbību gaita:
10.00 – 11.30 Jogas nodarbība kopā ar Daci Keišu / Dev Avtar
11.30 Tējas pauze
12.00 – 14.00 Sevis izzināšanas un pilnveidošanas nodarbība kopā ar Elitu Keišu – Mg. Psych. Pozitīvajā psiholoģijā, pieredzējusi atbalsta grupu vadītāja.
Nodarbību norises vieta: Rīga, Torņa iela 4-1B, 202.telpa 2.stāvs (Jēkaba kazarmas)
Pieteikties zvanot 29288220, vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dalības maksa 20 EUR, Latvijas Autisma apvienības biedriem - bez maksas

Biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” no šī gada 3.novembra sāks sniegt jaunu Dienas aprūpes centra pakalpojumu cilvēkiem no 16- 18 gadu vecuma ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, kompleksiem funkcionāliem traucējumiem un īpaši ar autiska spektra iezīmēm (Vai no 16 gadiem, ja jaunietis neapmeklē skolu).
Dienas aprūpes centra adrese: Imantas 8.līnija 1 k3, Rīga. Dienas aprūpes centrs sniegs pakalpojumu katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 19.00.
Dienas centra pakalpojums ir plānots nelielam klientu skaitam – 16 cilvēkiem, lai varētu nodrošināt pēc iespējas individuālu pieeju. Ikdienā ar klientiem strādās ergoterapeits, mūzikas terapeits sociālais darbinieks un sociālie aprūpētāji.
Kopā ar Dienas aprūpes centra komandu tiks īstenota inovatīva pieeju Dienas aprūpes centra pakalpojuma sniegšanā un ieviestas jaunas metodes darbam ar cilvēkiem, kuriem ir smagi funkcionāli traucējumi. Mūsu pakalpojums būs vērsts uz mērķtiecīgu habilitācijas procesu, komunikācijas prasmju attīstību, ikdienas prasmju attīstību. Pakalpojuma izveidošanas posmā tiks saņemts metodiskais atbalsts un notiek sadarbība ar Vācijas un Zviedrijas kolēģiem.
Pieteikties pakalpojuma saņemšanaivar pie sava sociālā darbinieka sava sociālā dienesta teritoriālajā centrā vai piebiedrības „Latvijas kustība par neatkarīgu dzīvi” valdes priekšsēdētājas Ingas Šķesteres, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , mob. 26176901 vai ergoterapeites Ditas Ritumas Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , mob. 29683096.

Facebook

Twitter

YouTube