uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Ziņas novembrī

Sūtam dažādas apvienības draugu ziņas ģimenēm, atbalsta personām, pedagogiem un dienas centriem.
Latvijas Autisma apvienības pasākumus nosūtīsim nedaudz vēlāk, jo nav skaidri visi datumi.
Ja Jums ir īpaši ierosinājumi pasākumiem vai darbnīcām, ja vēlaties aicināt kādu lektoru vai atnākt un dalīties savā pieredzē un zināšanās, priecāsmies par Jūsu vēstuli.

Mūsu ziņas:
Sadarbībā ar labdarības veikalu HOPEN ir izdota papildus tirāža materiālam "IKDIENAS PRASMES UN DARBĪBAS cilvēkiem ar autiska spektra traucējumiem". Materiālā skaidrotas biežākās grūtības pašaprūpē, kas saistītas gan ar ģērbšanos, gan ēšanu, gan tualetes apmeklējumu un citām ikdienas aktivitātēm, doti praktiski padomi to novēršanai un jaunu prasmju apguvei. Tāpat šajā materiālā ir atrodami piktogrammu komplekti vizuālajam atbalstam. Materiālam ir īpašs dizains, tāpēc Jums būs viegli strādāt ar šo materiālu, kā arī kopēt tā nepieciešamās nodaļas.
Tas ir praktisks atbalsts gan vecākiem, gan atbalsta personām, gan pedagogiem un citiem, kuri strādā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem.
Materiāls ir bez maksas pieejams labdarības veikalos HOPEN Rīgā, Mazā nometņu iela 32 un Ogrē, Skolas iela 18.

Sadarbībā ar letapolise esam saņēmuši arī matēto laminēšanas papīru. Ja Jūsu bērniem vai Jūsu audzēkņiem ir paaugstināts redzes jūtīgums, un ir grūtības ar atspīdumiem, šis būs lielisks risinājums vizuālā atbalsta materiālu laminēšanai.
Ja Jums tas nepieciešams, dodiet ziņu, norādot, kādus tieši materiālus nepieciešams laminēt. Tas mums ir ierobežotā skaitā, tāpēc aicinām izsvērt nepieciešamāko, lai varam palīdzēt iespējami daudziem.
Sagatavotie vizuālā atbalsta materiāli pieejami mājas lapā, bet noteikti varat arī dot savus materiālus.
Ja Jums vēl nepieciešama palīdzība drukā vai laminēšanā, dodiet ziņu.

Mūsu draugu ziņas:
Latvijas Autisma centrs Eiropas mūzikas terapijas dienas ietvaros aicina bērnu vecākus uz bezmaksas prezentāciju un pašpieredzes grupu „Mūzikas terapija bērniem un pusaudžiem ar autiska spektra traucējumiem” 2014.gada 15.novembrī, pl.11.00 – 13.00
Būs iespējams:
- Uzzināt, kas ir mūzikas terapija (MT), kā tā var palīdzēt bērniem/pusaudžiem ar autismu (un arī citos gadījumos);
- Apskatīt MT procesa videofragmentus;
- Iegūt pieredzi, pašiem izmēģinot MT metodes;
- Saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, diskutēt par MT;
Pasākums notiks Brīvības ielā 82, 3.stāvā (pretī Dailes teātrim, „Lauvas namā”). Prezentāciju vadīs sertificēta mūzikas terapeite Sandra Barsineviča.
Lūgums pieteikties iepriekš! (tālr. 28374480)

  Velku biedrība aicina piedalīties ikgadējā vecāku konferencē "Veselīgas dzīves veidošana".
Norises laiks: 2014. g. 29. un 30. novembris
Norises vieta: Rīgas 5. speciālās internātpamatskolas filiāle Slāvu ielā 19.
Veselīgas dzīves veidošana sākas ar izpratni par uzturu, tā saistību ar pašsajūtu, garīgo un fizisko veselību. Ar ko sākt? Atbilde paliek katra klausītāja ziņā.
Interesentus lūdzam pieteikties līdz 25. novembrim – vecāku atbalsta grupu nodarbībās pie Ilzes Lielpēteres vai pieteikumu sūtot elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai zvanot 26555205 (Ivaram) vai 29966086 (Ilzei).

"Domapmaiņa par sadarbību starp bērnu vecākiem un skolotājiem, atbalstot bērnu mācībās"
Mūsu bērni iet skolā. Dažreiz viņiem veicas, dažreiz nē, dažreiz mums nepatīk viņu sekmes, un skolotāji vēlētos labāku uzvedību. Vecāki ir bērna svarīgākais atbalsts, bet nereti runāt par bērnu kļūdām ar citu cilvēku ir grūti, vēl jo vairāk – ar pedagogu. Bet ko darīt tad, ja vecāki nepiekrīt pedagoga rīcībai un vērtējumam? Ko nozīmē laba, konstruktīva saruna ar bērna skolotājiem? Kam jāpievērš vērība? Ko darīt, ja viedokļi par uzvedības un sekmju cēloņiem ievērojami atšķiras?
2014.gada 28.novembrī 17:00-20:00
Ekspertu panelis: kāda ir sadarbības pieredze? Kādi ir labie un sliktie piemēri? Kas ir tipiskākās problēmas? Ko jūs sagaidat no otras puses? Kādi būtu ieteikumi otrai pusei, lai saruna būtu konstruktīva un jēgpilna?
Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202.
Plašāka informācija pa tālr. 29229229 (Jana Simanovska)
Ja vēlaties piedalīties, lūdzu, reģistrējieties pasākumam līdz 20.novembrim www.vecakuforums.lv majaslapā. Par dalību pasākumā lūdzam sazināties ar Janu Simanovsku (biedrība „Latvijas Vecāku forums”), e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
; tālrunis: 29296999.
Semināra organizēšanu atbalsta Izglītības un Zinātnes ministrija.

Aicinājums piedalīties praktisku nodarbību ciklā „Jo tu esi tā vērta!”.
Ja tevī ir vēlme radīt savā dzīvē pozitīvas pārmaiņas un iemācīties dzīvot ar prieku, tad nāc un pievienojies mūsu kopīgajam ceļojumam, kas sāksies decembra sākumā vai janvārī!
Katru mēnesi vienu sestdienas rītu Tu vari veltīt tikai Sev, savai emocionālajai un garīgajai labsajūtai, piedaloties jogas nodarbībā un sevis izzināšanas un pilnveidošanas praktiskajā sesijā.
Praktisko nodarbību gaita:
10.00 – 11.30 Jogas nodarbība kopā ar Daci Keišu / Dev Avtar;
11.30 - 12.00 Tējas pauze;
12.00 – 14.00 Sevis izzināšanas un pilnveidošanas nodarbība kopā ar Elitu Keišu – Mg. Psych. Pozitīvajā psiholoģijā, pieredzējusi atbalsta grupu vadītāja.
Nodarbību norises vieta: Rīga, Torņa iela 4-1B, 202.telpa 2.stāvs (Jēkaba kazarmas).
Pieteikties zvanot 29288220, vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
Latvijas Autisma apvienības biedriem - bez maksas.

Facebook

Twitter

YouTube