uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Aicinām uz burbuļu ballīti šo piektdien!

Piektdien, 21. novembrī plkst. 17:00 Latvijas Autisma apvienība sadarbībā ar Latvijas Leļļu teātri aicina bērnus, māsas, brāļus un, protams, vecākus uz Burbuļu ballīti.
Šī būs brīnišķīga iespēja pavadīt kopā laiku, kopā priecāties par skaistiem, trausliem burbuļiem, ķert tos un pašiem arī veidot.
Pasākums notiks biedrības Latvijas Autisma apvienība telpās Torņa ielā 4 1B-202 no pulkst 17.00 līdz 18.00. Aicinām ierasties nedaudz ātrāk, lai bērni varētu iejusties mūsu telpās.
Lūdzam līdzi ņemt maiņas apavus vai zeķītes.
Tā kā vietu skaits ierobežots, pieteikšanās obligāta pie Jekaterinas Tumeševicas Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ! Tāpat priecāsimies par līdzmaksājumu vismaz 5 eiro apmērā par cilvēku.

Pirmdien, 24. novembrī plkst. 17:00 aicinām uz vecāku resursu pasākumu.
Kur atrast labākos interešu izglītības pulciņus bērniem ar AST? Kuri speciālisti var palīdzēt īpašu problēmjautājumu risināšanai? Kuras ir labākās skolas un kur citur īsteno labās prakses piemērus autisma jomā? Apmainīsimies pieredzē, ar kontaktiem un idejām, kā uzlabot dzīves kvalitāti bērniem. Šis īpašais pasākums notiks jau trešo gadu pēc kārtas.

Mūsu tuvākie pasākumi:
Tā kā decembris ir pateicības laiks, mēs vēlētos izveidot jaunu izstādi ar mūsu bērnu darbiem.
Vēlamies arī pateikt paldies tiem, kas mums ir palīdzējuši šajā nepavisam ne vieglajā ceļā, nosūtot viņiem apsveikuma kartītes ar mūsu pašu darinātiem zīmējumiem.
Tāpēc mēs lūdzam Jūs, vecāki, pedagogi, atbalsta personas aicināt savus bērnus uzzīmēt to, kas viņiem pašiem vislabāk patīk, izveidot, nofotografēt un atsūtīt vai atnest pie mums uz biroju.
Un, ja Jūsu bērns vēlas SAVU izstādi nākamgad mūsu plašajās, saulainajās telpās, dodiet ziņu - reizēm sapņus īstenot ir vienkāršāk nekā šķiet.

Tāpat mums ir jau gadu lolots sapnis izveidot Ziemassvētku tirdziņu. Ja Jums ir idejas par formātu, laikiem, pārdodamajām lietām, maināmajām lietām, pasākumiem šī pasākuma ietvaros, dodiet ziņu.

Meklējam palīdzību:
Vai ir kāds jurists, kurš varētu Latvijas Autisma apvienībai palīdzēt ar starptautiska sadarbības līguma izskatīšanu?

Facebook

Twitter

YouTube