uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA decembrī

Autisma apvienībai šis ir bijis ļoti nozīmīgs gads - daudz ir padarīts, bet arī ļoti grūts gads tieši finansiāli, un daudzas idejas ir palikušas neīstenotas tieši finansējuma dēļ - ir iesāktas ieceres - materiāls asistentiem, sociālie stāsti, vadlīnijas speciālistiem utt.
Mēs priecāsimies par ikvienu ziedojumu, ikvienu samaksātu biedru naudu, kā arī par padomiem, kā piesaistīt sponsorus, lai ģimenes, bērnudārzi, skolas, speciālisti varētu saņemt nepieciešamo informāciju par mūsu bērniem. Atgādinām, ka biedrībai ir Sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas paredz nodokļu atlaides ziedotājiem-uzņēmējiem.
Tiešām, ir ārkārtīgi grūti lūgt, bet citu iespēju neredzam iesāktā ceļa turpināšanai.

Mūsu notikumi:
Pirmdien, 22. decembrī Latvijas Autisma apvienība aicina bērnus uz multfilmu seansu LAA telpās Torņa ielā 4, 1B-202 plkst. 17.00 līdz 19.00. Aicinām nākt no 16.30 lai bērniem ir vieglāk adaptēties vidē.
Kamēr bērni kopā ar pedagogu skatīsies multfilmu, vecāki varēs veltīt laiku sev un sagatavoties Ziemsvētkiem.
Par bērniem atbildēs speciālais pedagogs Jekaterīna Tumaševiča kamēr bērni paliks LAA telpās.
Pieteikšanās obligāta pa e-pastu: .
Gaidām līdz 15 bērniem. Ja bērni ir ļoti aktīvi, pirmaja reizē lūdzam pasākumā piedalīties arī vecākus.
Tapat lūdzam nekavēt un atnākt pakaļ bērniem laicīgi!

Pirmdien, 29. decembrī plkst. 17:00 Latvijas Autisma apvienība sadarbībā ar Latvijas Leļļu teātri aicina bērnus, māsas, brāļus un, protams, vecākus uz Burbuļu ballīti.
Šī būs brīnišķīga iespēja pavadīt kopā laiku, kopā priecāties par skaistiem, trausliem burbuļiem, ķert tos un pašiem arī veidot.
Pasākums notiks biedrības telpās Torņa ielā 4, 1B-202 no plkst. 17.00 līdz 18.00. Aicinām ierasties ātrāk, lai bērni varētu iejusties mūsu telpās.
Lūdzam līdzi ņemt maiņas apavus vai zeķītes.
Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās obligāta pie Jekaterinas Tumeševicas pa e-pastu:
Tāpat priecāsimies par līdzmaksājumu 5-10 eiro apmērā par cilvēku. Šoreiz cilvēku skaits būs mazāks.
Tāpat aicinām sekot līdzi, lai Jūsu bērns nedara pāri citiem bērniem!

Mūsu draugu ziņas:
Sestdien, 13. decembrī plkst. 10:00-14:00 biedrības telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 notiks praktisku nodarbību cikls „Jo tu esi tā vērta!”, kur katru mēnesi vienu sestdienas rītu Tu vari veltīt tikai Sev, savai emocionālajai un garīgajai labsajūtai, piedaloties jogas nodarbībā un sevis izzināšanas un pilnveidošanas praktiskajā sesijā.
Latvijas Autisma apvienības biedriem piedalīšanās ir bez maksas.

Aktualitātes:
Līdz 2015. gada 31. martam rīdzinieki var pieteikties vienreizējā Ziemassvētku pabalsta saņemšanai Rīgas priekšpilsētu (rajonu) Sociālajos dienestos. Pabalsts tiek piešķirts ar mērķi sniegt vienreizēju materiālu atbalstu bērniem, vecuma vai invaliditātes pensijas saņēmējiem.

Mūsu tuvākie pasākumi:
Aicinām pieteikties jauniešus un pieaugušos ar autismu un aspergera sindromu, kuri vēlas sarakstīties ar citiem pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem. Šī ir īpaša iespēja jums iegūt domubiedrus, kā arī, ja vēlēsieties, palīdzēsim jums organizēt kopīgās tikšanās.

Tā kā decembris ir pateicības laiks, mēs vēlētos izveidot jaunu izstādi ar mūsu bērnu darbiem.
Vēlamies arī pateikt paldies tiem, kas mums ir palīdzējuši šajā nepavisam ne vieglajā ceļā, nosūtot viņiem apsveikuma kartītes ar mūsu pašu darinātiem zīmējumiem.
Tāpēc mēs lūdzam Jūs, vecāki, pedagogi, atbalsta personas aicināt savus bērnus uzzīmēt to, kas viņiem pašiem vislabāk patīk, izveidot, nofotografēt un atsūtīt vai atnest pie mums uz biroju.
Un, ja Jūsu bērns vēlas SAVU izstādi nākamgad mūsu plašajās, saulainajās telpās, dodiet ziņu - reizēm sapņus īstenot ir vienkāršāk nekā šķiet.

Tāpat mums ir jau gadu lolots sapnis izveidot Svētku tirdziņu. Ja esiet gatavi palīdzēt, ja Jums ir idejas par formātu, laikiem, pārdodamajām un/vai maināmajām lietām, kā arī aktivitātēm šī pasākuma ietvaros, dodiet ziņu.

Facebook

Twitter

YouTube