uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

ATCELTS!: 18. decembrī - Virgīnijas Juškevičiūtes organizētais jautājumu un atbilžu vakars par autismu un pieejām autisma atbalstā

Lektores slimības dēļ pasākums atcelts.
Ceturtdien, 18.decembrī, plkst. 17:00-19:00, LAA telpās, Torņa ielā 4, 1B-202, Rīgā (Jēkaba kazarmās) notiks Virgīnijas Juškevičiūtes organizētais jautājumu un atbilžu vakars par autismu un pieejām autisma atbalstā, tai skaitā par ABA - (Applied Behavior Analysis) bērniem un pusaudžiem ar autiska spektra traucējumiem.
Virgīnija Juškevičiūte ir Piemērotās uzvedības analīzes (Applied Behaviour Analysis - ABA) konsultante ar Kārdifas un Saseksas universitāšu izglītību un deviņu gadu darba pieredzi Lielbritānijā darbā ar bērniem un pusaudžiem ar autiska spektra traucējumiem. Virgīnijas profesionālās pieredzes jomas ietver Funkcionālās komunikācijas treniņu, verbālās uzvedības mācīšanu, individuālo izglītības plānu veidošanu un ieviešanu, uzvedības problēmu novēršanu, kā arī vecāku un profesionāļu apmācību.
Sīkāka informācija: www.elgesioanalize.lt,
Ieejas maksa - 15 eiro (uz vietas).
Aicinām piesakoties jau atsūtīt savus jautājumus, kā arī pasākums tiks organizēts tā, lai ikvienam vecākam būtu iespēja uzdot savus jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.
Pasākums notiks angļu valodā, tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Facebook

Twitter

YouTube