uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Seminārs par uzvedības problēmām un to risināšanu

Labdien, Latvijas Autisma apvienības draugi!
Paldies par kopā noieto ceļu, paldies par atbalstu un konstruktīivu kritiku! Mēs esam jums blakus, cenšamies būt Jums blakus un sniegt nepieciešamo atbalstu.
Un, kā tas ir pieņemts, mēs vēlētos to sākt ar nelielu izvērtējuma ANKETU , kuru ir iespējams pildīt gan anonīmi, gan norādot informāciju par sevi. Priecāsimies saņemt atbildes, lai varētu īstenot pasākumus, aktivitātes, kas svarīgas tieši Jums.

Informējam par trim tuvākajiem pasākumiem:
Ceturtdien, 22. janvārī plkst.17:00-19:00 notiks autisma speciālistes Virgīnijas Juškevičiūtes lekcija "Uzvedības problēmas. Novērtēšanas un nepieciešamo prasmju noteikšanas soļi uzvedības problēmu risināšanai".
Seminārā tika apskatīti dažādi sarežģītas uzvedības veidi un iezīmēsim uzvedības pārvaldības stratēģijas atbilstoši dažādām funkcijām. Būs iespēja iepazīt vairākas proaktīvas un reaktīvas metodes, lai apgūtu to, ka dažkārt var nākties pagaidīt, lai kaut ko saņemtu, vai arī pieņemt negatīvu atbildi, kad citādi nav iespējams. Runāsim arī par to, kā veicināt piekāpšanos, mācīt atbilstošu uzvedību un prasmi tikt galā ar kaitinošiem un atkārtotas uzvedības modeļiem.
Virgīnijas Juškevičiūtes semināri vienmēr ir ļoti praktiski un interesanti. Tajos ir iespēja uzdot Jūs interesējošos jautājumus un saņemt atbildes uz tiem. Ja vēlaties izvērstākas atbildes, Jums jau ir iespēja jautājumus aizsūtīt ieprieš uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pasākums notiks Latvijas Autisma apvienības telpās Torņa ielā 4, 1B-202. Lūdzam pieteikties tos, kuri plāno ierasties - tā kā būs praktiski piemēri, ir svarīgi zināt, kā iekārtot telpu lekcijai.
Virgīnija Juškevičiūte ir ABA konsultante ar Kārdifas un Saseksas universitāšu izglītību un deviņu gadu darba pieredzi Lielbritānijā darbā ar bērniem un pusaudžiem ar autiska spektra traucējumiem. Virgīnijas profesionālās pieredzes jomas ietver: Funkcionālās komunikācijas treniņu, verbālās uzvedības mācīšanu, individuālo izglītības plānu veidošanu un ieviešanu, uzvedības problēmu novēršanu, kā arī vecāku un profesionāļu apmācību.
Dalības maksa - 15 eiro.

Piektdien, 23. janvārī plkst. 17:00 notiks jau tradicionālā burbuļballīte mūsu bērniem, brāļiem un māsām.
Šis ir brīnišķīgs pasākums, kur bērni katrs atrod iespēju priecāties: viens - par milzu burpuļiem, otrs - par burbuļu mākoņiem, bet citi - par varavīksni ikvienā no tiem.
Pasākums sāksies plkst. 17:00, bet droši varat nākt ātrāk, lai iejustos telpās.
Dalības maksa 5-10 eiro no cilvēka. Lūdzam noteikti samaksāt ar pārskaitījumu vai klātienē, lai varam norēķināties ar aktieriem!
Aicinām noteikti pieteikties, jo, lai jūsu bērni justos labi, neliels ģimeņu skaits ir svarīgs.

Pirmdien, 2. februārī plkst. 17:00 notiks vecāku resursu pasākums. Kur atrast labākos interešu izglītības pulciņus bērniem ar AST? Kuri speciālisti var palīdzēt īpašu problēmjautājumu risināšanai? Kuras ir labākās skolas un kur citur īsteno labās prakses piemērus autisma jomā? Apmainīsimies ar pieredzi, ar kontaktiem un idejām, kā uzlabot dzīves kvalitāti bērniem.
Biedrības konts dalībai semnāros: ŠEIT

Facebook

Twitter

YouTube