uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Tikšanās ar Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra speciālistiem

Nākamnedēļ, 11. februārī plkst 17:00 Latvijas Autisma apvienības telpās Torņa ielā 4, 1B-202 notiks tikšanās ar Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra speciālistiem, kas skaidros, kādas ir iespējas saņemt Alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīces.
Ar 2014. gada decembra mēnesi Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs piedāvā iespēju saņemt Alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīces bērniem un pieaugušajiem saziņas veicināšanai.
Ticot iespējai dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, mēs meklējam veidus, kā to īstenot. Alternatīvās komunikācijas līdzekļi sniedz šādu iespēju cilvēkiem ar runas un valodas traucējumiem. Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, cilvēki, kam līdz šim tika liegta iespēja pilnvērtīgi sazināties, spēj veidot dialogus ar apkārtējiem un iepazīstināt viņu ar savu pasauli.
Alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīces ir runu atskaņojošas iekārtas. Lietojot tās, mēs varam ne tikai kompensēt runas traucējumu izpausmes, bet arī veicināt runas sapratni. Tas atvieglo mācīšanos skolā/bērnudārzā, sniedz patstāvību ikdienas gaitās un iespēju lūgt palīdzību apkārtējiem pieejamā veidā.
Lai gūtu pilnvērtīgu priekšstatu par alternatīvās komunikācijas tehniskajām palīgierīcēm, aicinām apmeklēt Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra organizēto sapulci, kur tiks apspriesti jautājumi:
1. Kas ir alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīce?
2. Kam tās ir paredzētas?
3. Kā tās atšķiras?
4. Kā tās var palīdzēt?
5. Kādi ir ierobežojumi un guvumi?
6. Kā izvēlēties piemērotāko?
7. Kā iemācīties lietot palīgierīci?
8. Kā to saņemt?

Visi interesenti, būsiet mīļi gaidīti sapulces norises vietā. Noteikti piesakiet savu dalību pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Facebook

Twitter

YouTube