uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Aktualitātes februārī

Trešdien, 11. februārī plkst. 17:00 Latvijas Autisma apvienības telpās Torņa ielā 4, 1B-202 notiks tikšanās ar Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra speciālistiem, kas skaidros, kādas ir iespējas saņemt Alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīces.
Prezentācija ir pieejama ŠEIT .
Ar 2014. gada decembra mēnesi Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs piedāvā iespēju saņemt Alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīces bērniem un pieaugušajiem saziņas veicināšanai. Ticot iespējai dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, mēs meklējam veidus, kā to īstenot. Alternatīvās komunikācijas līdzekļi sniedz šādu iespēju cilvēkiem ar runas un valodas traucējumiem. Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, cilvēki, kuriem līdz šim tika liegta iespēja pilnvērtīgi sazināties, spēj veidot dialogus ar apkārtējiem un iepazīstināt viņus ar savu pasauli.
Alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīces ir runu atskaņojošas iekārtas. Lietojot tās, mēs varam ne tikai kompensēt runas traucējumu izpausmes, bet arī veicināt runas sapratni. Tas atvieglo mācīšanos skolā/bērnu dārzā, sniedz patstāvību ikdienas gaitās un iespēju lūgt palīdzību apkārtējiem pieejamā veidā.
Lai gūtu pilnvērtīgu priekšstatu par alternatīvās komunikācijas tehniskajām palīgierīcēm, aicinām apmeklēt Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra organizēto sapulci, kur tiks apspriesti jautājumi:
1. Kas ir alternatīvās komunikācijas tehniskās palīgierīce?
2. Kam tās ir paredzētas?
3. Kā tās atšķiras?
4. Kā tās var palīdzēt?
5. Kādi ir ierobežojumi un ieguvumi?
6. Kā izvēlēties piemērotāko?
7. Kā iemācīties lietot palīgierīci?
8. Kā to saņemt?
Noteikti piesakiet savu dalību pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pirmdien, 16. februārī plkst. 17:00 - "Kā sarunāties ar bērnu, kuram ir autisms?"
Tējas vakars ar profesori speciālajā pedagoģija un logopēdijā Sarmīti Tūbeli.

Piektdien, 20. februārī plkst. 17:00 Burbuļballīte mūsu bērniem, brāļiem un māsām, kā arī, protams, vecākiem!
Dalības maksa: 5-10 eiro no viena cilvēka. Noteikti piesakieties, ja plānojiet nākt!
Dalības maksu lūdzam pārskaitīt uz Latvijas Autisma apvienības kontu. Šos pasākumus mūsu bērni ir ļoti iemīļojuši, bet tā kā mums aktieriem jāmaksā honorārs, lūdzam pārskaitīt dalības maksu arī tos, kuri bija pēdējās reizēs, bet to vēl nav paspējuši izdarīt.
Biedrība "Latvijas Autisma apvienība"
Reģ. Nr.: 40008107099
Banka: AS SWEDBANK
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV03HABA0551036544131

Sestdien, 28. februārī plkst. 11:00 pēc vecāku lūguma veidojam šī gada pirmo piktogrammu talku. Tajā aicināti lieli un mazi izgatavot dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.
Aicinām pedagogus, vecākus, prāļus un māsas, speciālistus. Izgatavosim sev un palīdzēsim citiem ar materiāliem. Piesakoties lūdzam precizēt, kādām jomām Jums materiāli nepieciešami un vai Jums ir materiāli, ar kuriem vēlaties padalīties ar citiem.

Starptautiskās ziņas:
Autisma profesionāļu konference: vairāk informācijas ŠEIT.

Facebook

Twitter

YouTube