uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Tējas vakars - Kā sarunāties ar bērnu, kuram ir autisms?

baloni

Atgādinām, ka šodien 16. februārī plkst. 17:00 tradicionālo tējas vakaru ietvaros notiek tikšanās ar profesori speciālajā pedagoģijā un logopēdijā Sarmīti Tūbeli - "Kā sarunāties ar bērnu, kuram ir autisms?"
Ja vēlaties citas pēcpusdienas satikt kādu īpašu viesi - speciālistu, lektoru, vecāku, droši dodiet ziņu! Šīs ir būtiskas satikšanās gan mūsu vecākiem, gan pedagogiem, gan speciālistiem.

Piektdien, 20. februārī plkst. 17:00 Burbuļballīte mūsu bērniem, brāļiem un māsām, kā arī, protams, vecākiem!
Bez tradicionālajiem burbuļiem pasākumā tiks izmantoti baloni ar gaismām, tāpēc pasākums nebūs piemērots bērniem, kuri baidās no balonu sprādzieniem, kā arī tumsas.
Dalības maksa: 7 eiro no viena cilvēka. Noteikti piesakieties, ja plānojiet nākt!
Dalības maksu lūdzam pārskaitīt uz Latvijas Autisma apvienības kontu. Šos pasākumus mūsu bērni ir ļoti iemīļojuši, bet tā kā mums aktieriem jāmaksā honorārs, lūdzam pārskaitīt dalības maksu arī tos, kuri bija pēdējās reizēs, bet to vēl nav paspējuši izdarīt.
Biedrība "Latvijas Autisma apvienība"
Reģ. Nr.: 40008107099
Banka: AS SWEDBANK
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV03HABA0551036544131

Pirmdien, 23. februārī plkst. 17:00 - Sociālo stāstu drabnīca! Sociālie stāsti ir brīnišķīgs veids, kā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autismu un aspergera sindromu skaidrot uzvedības noteikumus - sākot ar pašaprūpi, pirkumu veikšanau, noteikumiem skolā un citās vidēs, draudzības veidošanai, konflitu risināšanai, utt.
Stāstīsim, kā veidot sociālos stāstus, rādīsim jau izveidotos piemērus. Īpaši aicinām vecākus un pedagogus ar saviem sagatavotajiem stāstiem! Mūsu mērķis ir tos veidot, apkopot un publicēt, lai varam dalīties ar citiem, kuri ir tikai ceļa sākumā, kuri saskaras ar sarežģītām situācijām un vēlas palīdzēt tās risināt.

Sestdien, 28. februārī plkst. 11:00 pēc vecāku lūguma veidojam šī gada pirmo piktogrammu talku. Aicinām lielus un mazus izgatavot dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Aicinām pedagogus, vecākus, prāļus un māsas, speciālistus. Izgatavosim sev un palīdzēsim citiem ar materiāliem. Piesakoties lūdzam precizēt, kādām jomām Jums materiāli nepieciešami, un, vai Jums jau ir šādi materiāli, ar kuriem vēlaties padalīties un varat palīdzētcitiem.

Facebook

Twitter

YouTube