uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi aprīlī

Aicinām aizpildīt aptaujas anketu par Jūsu aktualitātēm asistentu jautājumos šeit: http://ej.uz/n4op

Autisma atpazīstamības mēneša aktivitāšu ietvaros ar labdarības veikala HOPEN atbalstu esam nodrukājuši papildus tirāžu materiāls "IKDIENAS PRASMES UN DARBĪBAS cilvēkiem ar autiska spektra traucējumiem". Materiālā skaidrotas biežākās grūtības pašaprūpē, kas saistītas gan ar ģērbšanos, gan ēšanu, gan tualetes apmeklējumu un citām ikdienas aktivitātēm, doti praktiski padomi to novēršanai un jaunu prasmju apguvei. Tāpat tajā ir atrodami piktogrammu komplekti vizuālajam atbalstam. Materiālam ir īpašs dizains, tāpēc Jums būs viegli strādāt ar šo materiālu, kā arī kopēt nepieciešamās nodaļas.
Ceram un ticam, ka šis materiāls būs praktisks atbalsts gan vecākiem, gan atbalsta personām, gan pedagogiem un citiem, kuri strādā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem.
Materiāls ir bez maksas pieejams mūsu Vecrīgas birojā (Torņa ielā 4, 1B-202), kā arī labdarības veikalā HOPEN Rīgā (adrese: Mazā nometņu iela 32) un Ogrē (Skolas iela 18).

Sestdien, 4. aprīlī plkst. 11:00 aicinām uz Piktogrammu talku. Aicinām lielus un mazus izgatavot dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Drukāsim, laiminēsim, griezīsim, šķirosim, mācīsimies.
Aicinām pedagogus, vecākus, brāļus un māsas, speciālistus. Būs iespēja izgatavot piktogrammas sev ikdienas lietošanai, bērnudārziem, skolām, kā arī tā ir iespēja palīdzēt citiem ar materiāliem.
Piesakoties lūdzam precizēt, kādām jomām Jums materiāli nepieciešami, un, vai Jums jau ir šādi materiāli, ar kuriem vēlaties padalīties un varat palīdzēt citiem.
Tie, kuri ir sūtījuši failus materiālu izgatavošanai, bet vēl nav izņēmuši tos, aicinām ar mums sazināties - tie ir sagatavoti!

Pirmdien, 6. aprīlī plkst. 17:00-19:00 aicinām Latvijas Autisma apvienības biedrus uz tikšanos, lai izrunātu aktualitātes, padarīto darbu līdz šim, veiktu jaunu uzdevumu nospraušanu un pienākumu deleģēšanu.

Pirmdien, 13. aprīlī plkst. 17:00-19:00 aicinām uz nākamo sociālo stāstu darbnīcu - kā saprast mūsu bērnu dažādās bailes un kā palīdzēt pārvarēt tās. Šo ievada darbnīcu vadīs psiholoģe Zane Kronberga.
Noteikti piesakieties, un aicinām Jūs atsūtīt savas aktualitātes, kā arī mazās formulas, kā Jūs risiniet vai esiet atrisinājuši šos jautājumus.

Ceturtdien, 23. aprīlī plkst. 14:00-17:30 notiks seminārs pedagogiem „Uzvedības problēmu novēršana bērniem un pusaudžiem ar autiska spektra traucējumiem”, kuru vadīs Virginija Juškevičiūtė, MSc (Lietuva).

Piektdien, 24. aprīlī plkst. 17:00-19:00 notiks Burbuļballīte mūsu bērniem, brāļiem un māsām, kā arī, protams, vecākiem! Dalības maksa: 7 eiro no viena cilvēka. Noteikti piesakieties, ja plānojiet nākt.
Šos pasākumus mūsu bērni ir ļoti iemīļojuši, bet tā kā mums aktieriem jāmaksā honorārs, lūdzam pārskaitīt dalības maksu arī tos, kuri bija pēdējās reizēs, bet to vēl nav paspējuši izdarīt.
Mūsu bankas rekvizīti:
Biedrība: Latvijas Autisma apvienība
Reģ. Nr.: 40008107099
Banka: AS SWEDBANK
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV03HABA0551036544131

Mūsu draugu ziņas:
2.aprīlī notiks starptautiska konference "Iekļaujoša izglītība – ceļš uz iekļaujošu sabiedrību" Bankas Citadele konferenču zālē. Konferenci rīko Fonds Nāc līdzās!
Konferencē uzstāsies un ar savu pieredzi darbā un apmācībās ar bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām dalīsies gan Latvijas vispārizglītojošo skolu, kas sekmīgi realizē iekļaujošas izglītības programmas pedagogi, gan speciālo skolu pedagogi, kurās jauniešus darba dzīvei sagatavo arodklasēs. Savā pieredzē darbā ar bērniem un jauniešiem dalīsies arī dienas centru vadītāji.

Starptautiskās ziņas:
Šī gada 7. maijā Londonā notiks konference "Autisms un nodarbinātība".
http://nas-email.org.uk/YA3-39L87-946VPJAJB4/cr.aspx

Citas ziņas:
Pašlaik esam izveidojuši arī PINTEREST resursu dažādu materiālu akopošanai. Te ir materiāli, kas var palīdzēt skolā, pašaprūpes un citu prasmju apguvē.
https://www.pinterest.com/autisms_LV/
Ja kāds ir gatavs turpināt iesākto darbu, papildinot resursu, lai ikvienam būtu pieeja pārskatāmai, sistematizētai vizuālajai informācijai, dodiet ziņu - atsūtīsim pieeju.

Facebook

Twitter

YouTube