uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA aktualitātes aprīļa beigās

Sadarbībā ar nodibinājumu „Fonds ASNI”, klīnisko psiholoģi Zani Kronbergu, Latvijas Autisma apvienības brīvprātīgo palīgu komandu ir tapis aizraujošs materiāls par autismu, talantiem, īpašām spējām un interesēm un skolas gaitām. Lai varētu atdot to Jūsu rokās, mums atliek vien samaketēt, ilustrēt un nodrukāt (tas ir - atrast finansējumu drukai vai vismaz sagatavot digitāli). Lai tas būtu krāšņāks, aicinām Jūs lūgt Jūsu bērniem sagatavot ilustrācijas par mācību, mācīšanās, izziņas, skolas un citām saistītām tēmām. Gaidīsim zīmējumus līdz 28.aprīlim. Lūdzam, atsūtot tos, norādīt bērna vārdu, vecumu un citu informāciju, ko vēlaties publicēt - par bērna īpašajām spējām, interesēm, sasniegumiem, sapņiem.
Tāpat, ja Jums ir kādas idejas kā parūpēties, lai šis materiāls nonāktu skolās, dodiet ziņu!

Ceturtdien, 23. aprīlī plkst. 14:00-17:30 notiks seminārs pedagogiem „Uzvedības problēmu novēršana bērniem un pusaudžiem ar autiska spektra traucējumiem”, kuru vadīs Virginija Juškevičiūtė, MSc (Lietuva). Informējam, ka sakarā ar Jūsu lielo interesi norises vieta ir mainīta. Seminārs notiks Kalpaka bulvārī 4, 2.stāva konferenču zālē (LU bibliotēkas telpas, ieeja no pagalma). Pieteikšanās obligāta , sūtot apstiprinājumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Piektdien, 24. aprīlī plkst. 17:00-19:00 notiks Burbuļballīte mūsu bērniem, brāļiem un māsām, kā arī, protams, vecākiem! Dalības maksa: 7 eiro no viena cilvēka. Noteikti piesakieties līdz 20.aprīlim, ja plānojiet nākt.
Šos pasākumus mūsu bērni ir ļoti iemīļojuši, bet tā kā mums aktieriem jāmaksā honorārs, lūdzam pārskaitīt dalības maksu arī tos, kuri bija pēdējās reizēs, bet to vēl nav paspējuši izdarīt.
Mūsu bankas rekvizīti:
Biedrība: Latvijas Autisma apvienība
Reģ. Nr.: 40008107099
Banka: AS SWEDBANK
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV03HABA0551036544131

Mūsu draugu ziņas:
Turpinot pagājušajā gadā iesākto Ziedot.lv iniciatīvu, arī šogad biedrība "Oranžais stars" rīko "Vecāku dienas", kur varēsiet iegūt jaunas zināšanas un dalīties pieredzē ar citām ģimenēm.
Šī gada pirmā Vecāku diena notiks 24. aprīlī Rīgā, Balasta dambī 1a plkst. 9:00
Programma:
9:30-10:30 Noteikumi par ārstniecības un rehabilitācijas pasākumu nodrošināšanu no saziedotajiem līdzekļiem u.c. aktualitātes.
/Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta/
10:30-11:00 Aktualitātes sociālajā jomā.
/Rīgas domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes Sociālās palīdzības administrēšanas nodaļas galvenā speciāliste - eksperte Laima Līduma/
11:15-12:00 Reitterapija, tās tiesiskais regulējums. Speciālistu kvalifikācija un tiesības. Kā izvēlēties savam bērnam piemērotāko reitterapijas speciālistu un citi jautājumi.
/Reitterapijas asociācijas vadītāja Olga Bērziņa/
12:00 -13:00 Valsts apmaksātie alternatīvās komunikācijas tehniskie palīglīdzekļi. Kam tās ir paredzētas? Kā tās atšķiras? Kā tās var palīdzēt? Kādi ir ierobežojumi un guvumi? Kā izvēlēties piemērotāko? Kā iemācīties lietot palīgierīci? Kā to saņemt? Un citi jautājumi. /VSIA NRC "Vaivari" Tehnisko palīglīdzekļu centra audiologopēds Evija Griškeviča un LM Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte Ineta Pikše/
13:00-14:00 Alternatīvās saziņas līdzekļi un ergonomiskie Tehniskie palīglīdzekļi ikdienas lietošanai personām ar kustību ierobežojumiem (informācija, praktiskie piemēri).
/Arbor Medical pārstāve Rasa Rutmane/
Pieteikšanās un sīkāka informācija: +371 22080338
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.palidziberniem.lv
http://www.draugiem.lv/oranzaisstars/

В Ригу приезжает DANврач Никола Антонучи (Nicola Antonnucci), занимающийся биомедицинским лечением расстройств аутистического спектра по методике Института исследований аутизма (Autism Research Institute). В Риге он будет с 24.04 по 26.04. Записываться на прием у его ассистента Юлии по мейлу Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Citas aktualitātes:
Aicinām Jūs aizpildīt anketu par tehnoloģisko palīglīdzekļu lietošanu un aktualitāti aicinām to izdarīt ŠEIT

Tāpat aicinām Jūs aizpildīt anketu par sociālo un mācību asistentu nepieciešamību aicinām to izdarīt ŠEIT

Facebook

Twitter

YouTube