uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi maijā. Piektdien: Почему наши дети боятся

Piektdien, 8. maijā plkst. 17:00-19:00 Aicinām jūs uz darbnīcu "Kāpēc mūsu bērni baidās - kā saprast un palīdzēt", kuru vadīs speciālā pedagoģe Anna Gubermane. Darbnīca notiks KRIEVU valodā.
В пятницу, 8 мая с 17:00 до 19:00 приглашаем вас в мастерскую социальных историй "Почему наши дети боятся - как понять и помочь" вместе со специальным педагогом Анной Губерман. Будем рады вместе обсудить ваши и наши наработки.

Pirmdien, 11. maijā no plkst. 17:00 līdz 19:00 - Attīstošo rotaļlietu darbnīca. Spēlēsimies paši un meklēsim veidus, kā spēlēties un mācīties kopā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Apmainīsimies ar idejām, meklēsim dažādus radošus veidus sīko pirkstu motorikas attīstībai, uzmanības noturēšanai, lasītprasmei, matemātiskajām un citām prasmēm un vienkārši lieliskai laika pavadīšanai.

Piektdien, 15. maijā plkst. 16:00 - 18:00 sadarbībā ar zobu higiēnisti Andu Mironovu notiks sociālo stāstu darbnīca vecākiem "Zobiņu un zobu lietas" . Kā palīdzēt bērniem saglabāt zobu veselību ikdienā? Kā sagatavoties stomatologa apmeklējumam? Kā atvieglot norisi pie zobu higiēnista un stomatologa? Kā palīdzēt pārvarēt dažādās sensorās problēmas, kas varētu rasties un reizēm rodas? Kā palīdzēt nebaidīties? Vizuālais atbalsts.

Pirmdien, 18. maijā plkst. 17:00 klīniskā psiholoģe, psihoterapeite Līga Bernāte aicina uz tējas vakaru "Terapeitiskās spēles".
Teraspēle jeb terapeitiskās spēles (theraplay) ir bērna un ģimenes terapija, kura izveido un uzlabo piesaisti, pašvērtējumu, uzticēšanos citiem un priekpilnu iesaistīšanos. Tā ir balstīta bērna un vecāka mijiedarbības veidos, ir personiska, fiziska un jautra. Terapeitiskās spēles mijiedarbība koncentrējas uz četrām pamata kvalitātēm, kas atrodamas vecāka-bērna attiecībās: Struktūra, Iesaistīšana, Gādība un Izaicinājums. Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt sīkāk par šīs metodes pamatprincipiem un ieguvumiem, kā arī to kā tā tiek izmantota darbā ar autiskiem bērniem. šī metode piedāvā dažādas aktivitātes un kopābūšanas principus, ko vecāks vai skolotājs var izmantot ikdienā, lai veicinātu komunikāciju ar bērnu, kā arī palīdzētu bērnam regulēt viņa emocijas. Tikšanās laikā būs iespēja izmēģināt arī dažas aktivitātes no šīs metodes.

Sestdien, 23. maijā plkst. 11:00 notiks piktogrammu talka. Tajā aicināti lieli un mazi dalībnieki palīdzēt izgatavot dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.
Aicinām pedagogus, vecākus, brāļus un māsas, speciālistus. Izgatavosim sev un palīdzēsim citiem ar materiāliem. Piesakoties lūdzam precizēt, kādām jomām Jums materiāli nepieciešami un vai Jums ir materiāli, ar kuriem vēlaties padalīties ar citiem.

Mūsu draugu ziņas:
Piektdien, 8. maijā plkst. 10:30-16:30 notiks starptautiska konference “Izglītības pakalpojumu mobilitāte jauniešiem ar disleksiju”. Konferencē tiks prezentēts pētījums par vidusskolēnu ar disleksiju izglītības kvalitāti Latvijā un salīdzinošs starptautisks pētījums par Latviju, Čehiju, Bulgāriju un Turciju. Konferences vieta: Rīga, Eiropas Savienības māja Aspazijas bulvārī 28.
Konferences tēmas:
- izglītības tiesiskais regulējums Latvijā un tā ierobežojumi vienlīdzīgas un kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā vidusskolēniem ar disleksiju (Marta Tilhena, Latvija),
- disleksijas pazīmes vidusskolēniem un tās identifikācija Turcijā (Binura Kucukuildize, Turcija),
- papildus lasītapmācība vidusskolā (Lenka Krejčova, Čehija),
- lasīšanas un rakstīšanas uzlabošanas integrācija mācību priekšmetos (Tomass Šmits, Latvija),
- informācijas un komunikācijas tehnoloģijas skolēniem ar lasīšanas traucējumiem (Veronika Izema videokonferencē no Dānijas).

Facebook

Twitter

YouTube