uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Jaunumi jūlijā

20150721-rdld

Jūlijā mums ir paredzētas vismaz trīs darbnīcas, un lūdzam noteikti pieteikties uz tām. Pieteikšanās ir svarīga, lai izmaiņu gadījumā varam Jūs informēt , kā arī pasniedzēji gatavojas konkrētam viesu skaitam. Visi pasākumi ir bezmaksas un visi notiks Torņa ielā 4, 1B-202.

Ceturtdien, 9. jūlijā plkst. 15:00 notiks notiks seminārs/darbnīca "Kā iemācīties un iemācīt programmēt, izmantojot PC un aplikācijas". Tiks aplūkotas gan spēles, kuras māca programmēšanas pamatiemaņas un ir piemērotas pavisam maziem bērniem, gan sarežģītākas sistēmas.
Darbnīcu ir piekritis vadīt viens no mūsu gudrajiem aspergeriem. Šī lekcija būs interesanta gan pedagogiem, gan vecākiem, kuri meklē veidus, kā interesi un reizēm pat atkarību no tehnoloģijām ievirzīt produktīvā gultnē jau no mazām dienām.
Tā kā pasākums plānots praktisks, un ir rūpīgi jāsagatavojas, pieteikšanās ir obligāta!

Otrdien, 21. jūlijā plkst. 15:00 - piktogrammu talka "Gatavojamies pirmsskolai un skolai".
Būs videopiemēri, būs teorētiskā daļa par to, kā palīdzēt strukturēt laiku un aktivitātes, kā strukturēt personiskās lietas un nestrukturēto laiku - starpbrīžus un, protams, būs arī praktiskā darbošanās. Izgatavosim vecākiem, pedagogiem, dienas centriem, kur jaunieši uzturas pēc stundām, nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus. Kā vienmēr - lūdzam savlaicīgi atsūtīt Jūsu aktualitātes, lai varam sameklēt nepieciešamos attēlus.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 27. jūlijā plkst. 15:00 tiek aicināti bērnu vecāki uz produktu prezentāciju „Alternatīvās saziņas līdzekļi un ergonomiskie Tehniskie palīglīdzekļi ikdienas lietošanai”.
- Kam tie ir paredzēti?
- Kā tie atšķiras?
- Kā tie var palīdzēt?
- Kā izvēlēties piemērotāko?
SIA „Arbor Medical Korporācija” pārstāve Rasa Rutmane un audiologopēde Evija Griškeviča sniegs atbildes uz šiem jautājumiem, savukārt TPC pārstāve Līva Dvarišķe atbildēs uz interesentu jautājumiem par Valsts apmaksāto alternatīvās komunikācijas tehnisko palīglīdzekļu saņemšanas kārtību un citiem saistošiem jautājumiem. Pieteikšanās obligāta.

Citas mūsu draugu ziņas:
Ja Jūsu bērniem nepieciešams atbalsts un īpaša sagatavošanās zobārsta vizītei, Jums ir iespēja sazināties ar zobu higiēnisti Andu Mironovu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un vienoties par īpašiem laikiem, kad jūs varat aiziet uz kabinetu, lai izrunātu detalizēti procesdūras, sabildētu nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus, kā arī bērnam ir iespēja atnākt īpašā ekskursijā, lai iepazītos ar telpām, instrumentiem un aprast ar vidi.

Tā kā tuvojas nākamais mācību gads, mēs gatavojam materiālu par mācību asistentiem, jeb pedagogu palīgiem izglītības iestādēs. Tas jau ir tapis visnotaļ apjomīgs un, ja Jums ir laiks, iespējas un vēlēšanās, piedāvājam to izlasīt pirms publiskojam, lai dotu savas korekcijas, ieteikumus un papildinājumus ar praktiskiem piemēriem no pirmsskolas un skolas, kā arī ieteikumus no pieredzes tieši mācību procesa organizēšanai. Dodiet ziņu - pārsūtīsim materiālu.
Īpaši gaidīsim arī formulētus ieteikumus, ko nepieciešams mainīt normatīvajos aktos.

Facebook

Twitter

YouTube