uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Jaunumi augustā

20150903_pasaprupe

Tuvojoties skolas laikam, esam samaketējuši brīnišķīgu materiālu "Divkārt īpašie bērni, jeb apdāvinātie bērni ar AST skolā", kurš tapis sadarbībā ar klīnisko psiholoģi Zani Kronbergu, topošo psiholoģi Sintiju Ērgli, fondu ASNI un daudziem citiem. Lai materiāls būtu krāsaināks un personiskāks, mīļie vecāki un pedagogi, priecāsimies par papildus ilustrācijām šim materiālam! Ja vēlaties saņemt to jau lasīšanai, lai iedotu idejas precīzākam nosaukumam, zīmējumiem, un, protams, pašas ilustrācijas, dodiet ziņu!

Ceturtdien, 27. augustā - pirmā(!) tikšanās vecāku atbalsta grupai .
Aicinām bērnu vecākus, asistentus un pedagogus piedalīties 10 nodarbību/atbalsta grupas ciklā par bērnu uzvedības problēmu novēršanu. Nodarbībās plānots iekļaut nedaudz teorijas par uzvedības veidošanās un uzturēšanas principiem, kā arī pārrunāt savas ikdienas situācijas, kurās autiski bērni izturas problemātiski un izaicinoši. Grupas dalībnieku skaits ierobežots. Nodarbību laiks: ceturtdienās 15:30-17:30;
Grupu vada klīniskā psiholoģe, psihoterapeite Ieva Bite. Visas nodarbības ir bez maksas. Pieteikties uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pasākums notiek LAA telpās, Torņa ielā 4, 1B-202, Rīgā.

Ceturtdien, 3. septembrī plkst. 17:00 - seminārs, tikšanās un piktogrammu talka "Gatavojamies pirmsskolai un skolai".
Būs videopiemēri, būs teorētiskā daļa par to, kā palīdzēt bērniem skolas sākumposmā un visā mācību procesā, kā tikt galā ar stesu, kā palīdzēt strukturēt laiku un aktivitātes, kā strukturēt personiskās lietas un nestrukturēto laiku - starpbrīžus.
Protams, būs arī praktiskā darbošanās. Izgatavosim vecākiem, pedagogiem, dienas centriem, kur jaunieši uzturas pēc stundām, nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus.
Kā vienmēr - lūdzam savlaicīgi atsūtīt Jūsu aktualitātes, lai varam sameklēt nepieciešamos attēlus.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu LAA telpās, Torņa ielā 4, 1B-202, Rīgā.

Turpinot iesākto darbu pie nākotnes iespēju vides veidošanas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem, vēlamies izzināt, kāds tieši atbalsts Jums nepieciešams un kā Latvijas Autisma apvienība var palīdzēt.
Tāpēc, ja Jums ir aktuāli, kā nodarbināt bērnus pēc skolas laika un/vai ja Jums ir bērni vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki, dodiet ziņu!

Latvijas Autisma apvienība Torņa ielā būs līdz decembra sākumam, tāpēc savlaicīgi meklējam jaunas telpas. ja Jums ir idejas, kur varētu būt mūsu jaunā mītnes vieta, lūdzu, dodiet ziņu.
Būtu pavisam lieliski, ja šīs telpās būtu vieta ne tikai kā semināru zālei un darbnīcām, bet to varētu apvienot ar nelielu labdarības veikalu, kurš būtu orientēts uz īpašo bērnu un viņu vecāku atbalstu - mums ir brīnišķīgi vecāki, kuri saviem bērniem izgatavo attīstošās rotaļlietas, ir vecāki, kuri ir zaudējuši darbu, jo jābūt 24 stundas diennaktī pie bērna, un veido brīnišķīgus rokdarbus, ir mūsu īpašie bērni, jaunieši un pieaugušie, kuri rada fantastiskus darbus. Tā būtu iespēja arī tos realizēt. Un ir lietas, no kurām mūsu bērni ir izauguši un kuras noderētu citiem...
Ja jums ir ticība šai idejai, ja redzat, kā varam to īstenot, ja varat palīdzēt piemeklēt telpas, iekārtot tās, dodiet ziņu!

Facebook

Twitter

YouTube