uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi septembrī

divkart-ipasie-berni

Sveicam ar skolas sākumu!
Nododam Jūsu rokās elektronisko grāmatu "Divkārt īpašie bērni, jeb apdāvinātie bērni ar AST skolā", kas tapusi sadarbībā ar klīnisko psiholoģi Zani Kronbergu, topošo psiholoģi Sintiju Ērgli, fondu ASNI un daudziem citiem. Pati grāmata ir pieejama ŠEIT.
Ja Jums ir iespējas palīdzēt ar druku A4 formātā un iesietu spirālē, lai šī grāmata nonāktu līdz skolu bibliotēkām, priecāsimies par to.

Trešdien, 9. septembrī plkst. 17:00 notiks vizuālā atbalsta materiālu darbnīca pozitīvai uzvedībai, kur šoreiz izgatavosim magnētiskus vizuālā atbalsta materiālus, kas palīdzēs strukturēt dienas aktivitātes. Šie materiāli būs paredzēti lietošanai uz magnētiskajām tāfelēm tiem, kuri veido dienas plānus uz tāfelēm vai citām metāliskām virsmām.
Lūdzam noteikti pieteikt savu dalību, precizējot jūsu aktualitātes.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu LAA telpās, Torņa ielā 4, 1B-202, Rīgā.

Trešdien, 16. septembrī plkst. 17:00 - Draugu darbnīca tiem bērniem un jauniešiem, kurus interesē tehnoloģijas . Mums ir ideja veidot šos pasākumus regulārus, lai viņi varētu satikties un sadraudzēties, kopīgi plānot idejas un īstenot tās gan individuāli, gan kopā. Mīļie vecāki, ja plānojiet ar bērniem nākt uz šo pasākumu, noteikti piesakieties, lai varam saplānot programmu, balstoties uz viņu interesēm. Ja netiekat šajā laikā, bet ir interese par pasākumu, arī dodiet ziņu.

Turpinot iesākto darbu pie nākotnes iespēju vides veidošanas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem, vēlamies izzināt, kāds tieši atbalsts Jums nepieciešams un kā Latvijas Autisma apvienība var palīdzēt.
Tāpēc, ja Jums ir aktuāli, kā nodarbināt bērnus pēc skolas laika un/vai ja Jums ir bērni vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki, dodiet ziņu!

Latvijas Autisma apvienība Torņa ielā būs līdz decembra sākumam, tāpēc savlaicīgi meklējam jaunas telpas. ja Jums ir idejas, kur varētu būt mūsu jaunā mītnes vieta, lūdzu, dodiet ziņu.

Facebook

Twitter

YouTube