uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Jaunumi aprīlī

Latvijas Autisma apvienība sadarbībā ar Latvijas Universitāti šī gada oktobrī organizēs divu dienu konferenci par autismu. Ja Jums ir idejas par tēmām, kuras skatīt, par vieslektoriem, kurus aicināt, par darbnicām, vai arī Jums ir iespēja palīdzēt ar darbiem, padomiem, dodiet ziņu!

Sadarbībā ar Ziemeļvalstu padomi esam strādājuši pie vienas no lielākajām plaisām - izglītība un darba tirgus, un nododam jūsu vērtēšanā materiālu "Vadlīnijas cilvēku ar autiskā spektra traucējumiem iekļaušanai darba tirgū". Izdevums ir tapis ar Ziemeļu Ministru padomes finansiālu atbalstu.
Mēs vēlamies, šo materiālu nepārtraukti pilnveidot, tāpēc aicinām Jūs izteikt viedokli par to, aizpildot anketu, un turpināsim veidot jaunas nodaļas, kā arī papildināsim esošās.

Biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) atbalstu darbā sabiedrības labā iesaistīt jauniešus bezdarbniekus, piedaloties Eiropas Savienības projekta “Jauniešu garantija” atbalsta pasākumā "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā". NVA biedrībām vai nodibinājumiem palīdzēs izvēlēties to darbības specifikai un prasībām visatbilstošākos kandidātus no NVA reģistrētajiem jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem.
Brīnišķīgie mūsu palīgi un brīvprātīgie! Ja jūs kāds esat šajā vecumā, dodiet ziņu!

Mūsu draugu ziņas:
2016. gada 9. aprīlī plkst. 9:00 līdz 17:00 viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga konferenču zālē "Event Plaza" Slokas iela 1, Rīgā Notiks praktiskais seminārs vecākiem un speciālistiem Bērnu ar autismu un ar citām attīstības īpatnībām iekļaušana vispārizglītojošā vidē. Semināru vada Izraēlas Sertificēto Uzvedības Analītiku asociācijas locekle (IACBA) un Starptautiskās Uzvedības Analīzes asociācijas locekle Erc Julija, Izraēla.

Nākamajā 2016./2017. mācību gadā Baldones vidusskolā aicināti skolēni no 1. līdz 9. klasei speciālās pamatizglītības programmā izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (kods: 21015911). Telefoni saziņai ar skolas administrāciju: 67932317 , 20225271. Skola atrodas 32 kilometru attālumā no Rīgas - Baldones centrā, Iecavas ielā 2.

Trešdien, 20. aprīlī no 13:00 – 18:00, Rīgas 2. speciālajā internātpamatskolā notiek Atvērto durvju diena!
Atvērto durvju dienu pasākums ir lieliska iespēja iepazīties gan ar piedāvātajām izglītības programmām, iestādes vadību, personālu, gan arī noskaidrot interesējošus jautājumus par skolas ikdienas gaitām.

RSU Medicīnas fakultātes 6. kursa studenti veic pētījumu par autiskā spektra traucējumu terapijas iespējām. Anketa ir anonīma, un iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aizpildot anketu, Jūs sniegsiet būtisku ieguldījumu pētījuma veikšanā un dažādu terapijas iespēju izvērtēšanā. Paldies!

“ES VARU TĀPAT KĀ CITI”
Aizsāksim jaunu tradīciju - mācīsimies spēlēt tenisu kopā.
Apvienība “Apeirons” sadarbībā ar “TENA” 15. aprīlī plkst. 10.00 aicina kopā aizsākt jaunu tradīciju – pavadīt jautrā un sportiskā garā pāris stundas, nedomājot par ikdienu! Kopā plānojam iepazīties ar ratiņtenisistu paraugdemonstrējumiem, gūt pieredzi tenisa spēlēšanā, iesaistoties un izmēģinot šo olimpisko sporta veidu, kā arī brīvajos brīžos priecājoties par zinātnes centra “Zili brīnumi” radītajiem atklājumiem.
Tiekamies jau 15.aprīli, tenisa kortos ENRI, Vaidavas ielā 4a, Rīgā. Aktivitātes plānotas no plkst. 10.30 līdz 12.30, ierašanās no plkst.10.00. Aicinām līdzi ņemt maiņas apģērbu un apavus, kas paredzēti sportiskām aktivitātēm!
Savu ierašanos apstipriniet ar atbildi, sūtot dalībnieka auguma izmēru, lai ierodoties, varam nodrošināt ar pasākuma t-kreklu. Par dalību pasākumā lūdzu ziņot līdz 08.04.2015. Ņinai Meņģelei, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Esam izveidojuši facebook domubiedru grupu, kur būs iespējas uzdot jautājumus, dalīties ar kontaktiem, resursiem un savu pieredzi un idejām. Paldies visiem, kuri pievienojušies, uz šī varētu būt arī vide, dazādām jaunākām publikācijām un citām aktualitātēm. Aicinām pievienoties gan vecākus, gan speciālistus un brīvprātīgos, gan pedagogus un arī, protams, jauniešus un pieaugušos spektrā.

Facebook

Twitter

YouTube