uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Jaunumi jūnijā

Pirmdien, 20. jūnijā plkst. 17:00 Latvijas Autisma apvienība aicina vecākus un speciālistus uz sarunu ar nodibinājumu „Caritas Latvija”, kuru struktūrvienībai „Jauniešu Pastorālā Māja” ir iecere izveidot Dienas aprūpes centru bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām ar iekļaušanas modeli kopienas dzīvē, kurš tiek īstenots cieņas un mīlestības pilnā vidē.
Šajā tikšanās reizē organizācija vēlēsies izzināt, kā labāk un kvalitatīvāk darboties, lai tajā pilvērtīgi justos arī bērni un jaunieši ar autiskā spektra traucējumiem - kādi speciālisti, pakalpojumi palīgmateriāli, pieejas ir nepieciešamas.
Tos, kuri netiek, aicinām aizpildīt APTAUJAS ANKETU .

Piektdien, 1. jūlijā Latvijas Autisma apvienība ar Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā atbalstu piedalīsies sarunu festivālā LAMPA, kur veidosim simulāciju "Nākotnes mājas būvniecība" , kas parādīs to, kā sadarbojamies un kā varētu sadarboties drošas un iekļaujošas vides veidošanā mūsu bērniem.

Ja Jums ir laiks, iespējas un vēlēšanās, aicinām jūs palīgā veidot šo pasākumu - mums ir ļoti nepieciešami palīgi, kā arī, protams, aicinām piedalīties.
Ideja par šo simulāciju ir tapusi pēc tam, kad ar ar Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā padomes palīdzību izstrādājām materiālu "Vadlīnijas cilvēku ar autiskā spektra traucējumiem iekļaušanai darba tirgū" .
Mēs vēlamies šo materiālu nepārtraukti pilnveidot, tāpēc aicinām jūs izteikt viedokli par to, aizpildot pie materiāla esošo anketu. Mēs turpināsim veidot jaunas nodaļas, kā arī papildināsim esošās. Kā arī, protams, gaidīsim Jūs festivālā LAMPA vai citos pasākumos.

Sadarbībā ar Latvijas Mākslas akedēmijas Funkcionālā dizaina katedru mums ir ideja kādā skolā īstenot universālā dizaina principus, kas padara izglītības vidi drošu, pieejamu, saprotamu un iekļaujošu ikvienam: gan bērniem ar autiskā sektra traucējumiem, gan bērniem ar uzvedības un komunikaciju problēmām, u.c. Tāpēc mēs esam tādas vispārizglītojošās skolas meklējumos, kas būtu gatava īstenot šo tik vajadzīgo ideju gan ar Mākslas akadēmijas, gan starptautisko partneru palīdzību, kas būtu gatava izzināt, pētīt, kuras pedagogi ir ieinteresēti apgūt jaunas prasmes un pieejas, un kas pēc tam būtu gatava dalīties ar iegūtajām zināšanām un pieredzi ar citām skolām.
Šai idejai, diemžēl nav finansējuma, bet sāksim soli pa solim.

Mums ir lieliskas ziņas! Esam sagatavojuši sociālos stāstus materiālu pozitīvai uzvedībai skolā bērniem ar komunikācijas un uzvedības grūtībām .
Ko ar šiem stāstiem darīt? Tie ir sagatavoti Powerpoint formātā, lai jūs varētu tos lejupielādēt, papildināt ar citiem attēliem, fotogrāfijām un tekstiem atbilstoši jūsu bērnu vai jūsu audzēkņu situācijai un viņiem tos parādīt.
Iespējams, viņi no sākuma būs jāmotivē tos kopā ar jums lasīt, bet gan teorija, gan arī prakse rāda, ka šī ir lieliska formula uzvedības korekcijai arī bērniem ar nozīmīgām uzvedības problēmām.
Tāpat aicinām papildināt šos vai citus veidotos stāstus, kā arī sūtīt tos mums ievietošanai mājas lapā. Tas būs nozīmīgs resurss gan vecākiem, gan pedagogiem. Sīkāk par sociālo stāstu veidošanu informāciju varat atrast te .
Latvijas Autisma apvienība sadarbībā ar Latvijas Universitāti šī gada oktobrī organizēs divu dienu konferenci par autismu. Ja Jums ir idejas par tēmām, kuras skatīt, par vieslektoriem, kurus aicināt, par darbnicām, vai arī Jums ir iespēja palīdzēt ar darbiem un padomiem, dodiet ziņu!

Esam izveidojuši facebook domubiedru grupu , kur būs iespējas uzdot jautājumus, dalīties ar kontaktiem, resursiem un savu pieredzi un idejām. Paldies visiem, kuri pievienojušies. Šī varētu būt arī vide dažādām jaunākām publikācijām un citām aktualitātēm.
Aicinām pievienoties gan vecākus, gan speciālistus un brīvprātīgos, gan pedagogus un arī, protams, jauniešus un pieaugušos spektrā.

Mūsu draugu ziņas:
Nākamajā 2016./2017. mācību gadā Baldones vidusskolā aicināti skolēni no 1. līdz 9. klasei speciālās pamatizglītības programmā izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (kods: 21015911). Telefoni saziņai ar skolas administrāciju: 67932317, 20225271. Skola atrodas 32 kilometru attālumā no Rīgas - Baldones centrā, Iecavas ielā 2.

Apvienība “Apeirons” aicina pavadīt jautrā un sportiskā garā pāris stundas, nedomājot par ikdienu! Ja jums ir interese par sporiskām aktivitātēm, tostarp tenisu, aicinām sazināties ar Ņinu Meņģeli Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 67299208

Facebook

Twitter

YouTube