uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA augusta jaunumi

Labdien!
Atgādinām, ka šodien - 30.augustā plkst. 17:30 Tērbatas ielā 28-15 notiks tkšanās par aktualitātēm konferences veidošanā, kā arī par gatavošanos skolai. Pirmajā daļā no 17 plānots izrunāt konferences jautājumus, ja jums aktuālas tikai izglītības lietas, gaidīsim jūs no 18, kad plānojam runāt par pirmajām mācibu dienām skolā un pirmsskolā un gatavošanos tām.

Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Autisma apvienību no 4. līdz 5.novembrim organizē konferenci "Labā prakse autisma jomā Latvijā un pasaulē. Diagnostika, terapija, atbalsts".
Konferences otrajā dienā plānotas darbnīcas, kur īpašu uzmanību pievērsīsim tieši izglītības jautājumiem.
Viena būs metodisko materiālu apmaiņas darbnīca, un aicinām pieteikties pedagogus, kuri ir izstrādājuši un ir gatavi dalīties ar saviem materiālus darbam ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem speciālajās un vispārizglītojošās macību iestādēs. Darbnīcas mērķis ir apmainīties pieredzē un ar materiāliem, un attiecīgi 20 darbnīcu dalībnieki atnāks ar vienu savu materiālu, bet aizies no konferences ar vismaz vēl 19 citiem.
Līdz 10 septembrim ir samazināta dalības maksa konferencei!
Pieteikšanās anketa te: ej.uz/autismakonference
Konferences lieākās izmaksas ir Latvijas Universitātes lielās zāles īre divām dienām, kā arī starptautisko lektoru ceļa un uzturēšanās izmaksu segšana, kā arī tulkošanas pakalpojumi. Tāpēc novērtēsim, ja Jums būs iespēja veikt maksājumu pirms konferences.
Latvijas Autisma apvienība
Banka: AS SWEDBANK
IBAN: LV03HABA0551036544131

Mūsu draugu ziņas:
Rīgā, Daugavpilī, Madonā un Kuldīgā notiks bezmaksas semināri par neverbālās komunikācijas nozīmi un iespējām, strādājot ar bērniem, kuriem ir dažādi funkcionālie traucējumi (tai skaitā autisms), kā arī par bērna un viņu uztveres attīstības īpatnībām un citiem saistītiem jautājumiem.
Semināra mērķauditorija ir vecāki, pedagogi, draudžu brīvprātīgie un diakonijas darbinieki, svētdienas skolas skolotāji, sociālie darbinieki, psihologi, mediķi un citi interesenti.
Seminārus vadīs speciālās izglītības pedagoģe Ingera Lilja (Inger Lilja, Zviedrija), kurai ir ilggadīga pieredze, strādājot dažādās izglītības iestādēs un ģimeņu, kas audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem, atbalsta dienestos.
Dalība semināros ir bez maksas. Pieteikties uz semināru var, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu šeit vai zvanot par semināra organizatoriskajiem jautājumiem atbildīgajai kontaktpersonai (kontaktpersonu saraksts – pielikumā). Iesakām izvēlēties Jums piemērotāko no visiem semināriem un pieteikšanos neatlikt uz vēlāku laiku, jo vietu skaits visās pilsētās ir ierobežots.
Pirmais seminārs notiks jau 9.-10.septembrim Rīgā, reģistrēšanās līdz š.g. 5.septembrim.
Semināra organizatori: Velku biedrība, LELB Diakonijas centrs un Svētdienas skolas nozare, Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, starptautiskā sabiedriskā organizācija Cerību Zvaigzne (Star of Hope) un Rīgas 5. internātpamatskola.
Mūsu vecāku ziņas:
Meklējam asistentu. Robertam ir 6 gadi, viņš apmeklē "parastu" dārziņu - Rīgas PII "Pīlādzītis", pie Daugavas stadiona, Augšiela 8. Asistents būtu nepieciešams uz pus dienu, laikā kamēr notiek mācības. Viņš ir runājošs, pozitīvs bērns, kurš iejuties konkrētajā grupiņā, arī citi bērni izturas saprotoši. Roberts regulāri apmeklē logopēdu, dejo dārziņa deju kolektīvā. Brīvajā laikā viņam visvairāk patīk peldēt, kā arī braukt ar riteni. Grūtības sagādā koncentrēšanās ilgākam laikam, tāpēc nepieciešams cilvēks, kas palīdzētu novirzīt uzmanību nepieciešamajā virzienā mācību laikā. Iveta - 29110044

Un vēl:
Patiesi priecājamies, ka Facebook domubiedru grupa ir kļuvusi par kvalitatīvu resursu vecākiem, pedagogiem, atbalsta personālam un citiem. Tā ir vieta, kur uzdot jautājumus, dalīties ar kontaktiem, resursiem un savu pieredzi un idejām. Aicinām pievienoties gan vecākus, gan speciālistus un brīvprātīgos, gan pedagogus un arī, protams, jauniešus un pieaugušos spektrā.
https://www.facebook.com/groups/1632980283603815

Facebook

Twitter

YouTube